Dubajus

Iš Lietuvos į Dubajų vykdomi skrydžiai su persėdimais

Lėktuvų bilietus į Dubajų galite užsisakyti internetu arba Jums padės mūsų konsultantai. Už lėktuvo bilietus sumokėti galite visomis mokėjimo kortelėmis, banko pavedimu arba grynaisiais.
Faktai apie miestą:
Dubajus – milijoninis miestas Jungtinių Arabų Emyratų šiaurės rytinėje dalyje ir didžiausias šalies miestas. Dubajaus ekonomikos pasiekimų rezultatas – susikūręs miestas, neturintis sau lygių visame pasaulyje, bei vis dar sparčiai augantis ir besivystantis, su kiekviena diena tampantis spalvingiausiu ir turtingiausiu pasaulio centru. Dubajus garsėja savo politiniu ir socialiniu stabilumu, aukštu gyvenimo lygiu, kuris pilnai suteikiamas ir kitų šalių piliečiams.
Dubajus taip pat yra viena ramiausių pasaulio vietų – ypatingas saugumas, ištisus metus šviečianti saulė, aukštas gyvenimo kokybės lygis ir svarbiausia – nėra jokių mokesčių.
Lankytinos vietos:

Emyrato valdovų rūmai;
Kupranugarių hipodromas;
Dubajaus nacionalinis muziejus;
Džumeiros rajonas;
Al-Fahidi fortas;
Dubajaus zoologijos sodas.

Tiesioginiai skrydžiai į Dubajų iš Lietuvos nėra vykdomi, tačiau nuskristi galima su persėdimais.
Nusipirkite lėktuvų bilietus į Dubajų, labai greitai ir paprastai, per KILTI.LT bilietų rezervavimo sistemą.

Turkish Airlines lėktuvų bilietai į tolimuosius kraštus su NUOLAIDA! 6

Lėktuvų bilietai į daugelį šalių už gerą kainą Įsigykite Turkish Airlines lėktuvų bilietus į daugelį pasaulio miestų! Daug krypčių, pasirinkimas be galo platus. Akcija galioja iki 2016.06.15. Visi lėktuvų bilietai vienoje vietoje! Įsigijus aviabilietus keliauti galėsite iki 2017.03.31. Kaina nurodyta skrydžiams į abi puses ⇆ su persėdimu. Į bilieto kainą įskaičiuotas ir registruoto bagažo gabenimas ? . Kryptis Kaina (nuo)* Kryptis Kaina (nuo)* Kryptis Kaina (nuo)* Tbilisis 208 EUR Pekinas 396 EUR Seulas 560 EUR Sofija 209 EUR ...

Wizzair keliauja į Dubajų

Wizzair bus pirmasis vežėjas naujajame Dubajaus Al Maktoum oro uoste, kuris dar vadinamas Dubai World Central ir po 10-15 metų turėtų tapti pagrindiniu Dubajaus oro uostu. Wizzair skraidys nuo 2013 m. spalio 28 d. į Dubajų iš Budapešto, Bukarešto, Kijevo ir Sofijos. Iš viso 14 reisų per savaitę. Kyptys: Bucharest – Dubai Al Maktoum Budapest – Dubai Al Maktoum Kiev Zhulyany – Dubai Al Maktoum Sofia – Dubai Al Maktoum ...
NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO PASIŪLYMO?
Tai dar ne viskas! Mes jums galime pasiūlyti geresnį variantą!