donkasteris

Iš Vilniaus į Donkasterį skraidina Wizzair lėktuvai

Lėktuvų bilietus į Donkasterį galite užsisakyti internetu arba Jums padės mūsų konsultantai. Už lėktuvo bilietus sumokėti galite visomis mokėjimo kortelėmis, banko pavedimu arba grynaisiais.
Faktai apie miestą:
Donkasteris – miestas šiaurinėje Anglijoje, 32 km nuo Šefildo. Kaip ir kiti Anglijos miestai taip ir Donkasteris vilioja savo praeitimi, bei istoriniu palikimu. Be visa kita Donkasterio mieste įsikūręs tarptautinis oro uostas.
Donksaterio panoramoje dominuoja Švento Jurgio bažnyčia. Tai vienas iš labiausiai svarbių pastatų Donkasterio mieste. Bažnyčia buvo pastatyta pagal architekto sero Džordžo Gilberto Skoto brėžinius 1858 metais. Bažnyčia laikoma vienu ir geriausių Viktorijos laikų gotikinių statinių.
Lankytinos vietos:

Jorkšyro laukinis parkas;
Bostono parko fermos labirintas – tai lyg savotiškas zoologijos sodas, tačiau jame pamatysite įvairiausių naminių gyvulių, kuriuos patys galėsite ir pašerti;
Potteric Carr gamtinis rezervatas;
Brodsworth namas ir sodai;
Conisbrough pilis – lankytojų traukos centras;
St. George bažnyčia;
Sandall parkas.

Į Donkasterio Robino Hudo oro uostą skraidina Wizzair lėktuvai iš Vilniaus.
Nuo oro uosto iki miesto centro yra maždaug 6 kilometrai, iki kurio važiuoja autobusas. Kaina – 2.5 svaro.
Nusipirkite lėktuvų bilietus į Donkasterį, labai greitai ir paprastai, per KILTI.LT bilietų rezervavimo sistemą.

AKCIJA! Pigūs aviabilietai iš Vilniaus – tik nuo 40 Lt!

  PLANUOKITE VASAROS ATOSTOGAS JAU DABAR! Jau galima įsigyti Wizz Air lėktuvų bilietus 2012 m. vasaros sezono skrydžiams.   AKCIJA! Pigūs aviabilietai iš Vilniaus – tik nuo 40 Lt! Kryptis Kaina (nuo) Kryptis Kaina (nuo) Kryptis Kaina (nuo) Barselona 90 Lt Bergenas 90 Lt Donkasteris 50 Lt Dortmundas 70 Lt Eindhovenas 50 Lt Korkas 90 Lt Liverpulis 90 Lt Londonas 50 Lt Milanas 40 Lt Oslas 90 Lt Paryžius 90 Lt ...

Wizzair check-in internetu 14 dienų prieš skrydį!

Jau ir Wizzair aviakompanijoje darykite registraciją internetu (Check-in) prieš 14 dienų! Pigiausi skrydžiai su Wizzair iš Vilniaus: Barselona 248 Lt Bergenas 218 Lt Donkasteris 178 Lt Dortmundas 178 Lt Korkas 248 Lt Liverpulis 178 Lt Londonas 248 Lt Milanas 218 Lt Oslas 132 Lt Paryžius 178 Lt Roma 248 Lt Stavangeris 132 Lt *Bilietų kiekis už tokią kainą yra ribotas.
NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO PASIŪLYMO?
Tai dar ne viskas! Mes jums galime pasiūlyti geresnį variantą!