Diuseldorfas

Pigūs skrydžiai
Kaunas - Diuseldorfas 07.02 Šeš nuo 5823
Kaunas - Diuseldorfas 07.16 Šeš nuo 6932
Vilnius - Diuseldorfas 08.22 Pir nuo 8421
Vilnius - Diuseldorfas 08.28 Sek nuo 8421
Vilnius - Diuseldorfas 08.31 Tre nuo 8421
Palanga - Diuseldorfas 08.27 Šeš nuo 1099
Palanga - Diuseldorfas 08.12 Pen nuo 12921
Palanga - Diuseldorfas 07.11 Pir nuo 13021
Kaunas - Diuseldorfas 08.27 Šeš nuo 16208

Iš Vilniaus į Diusledorfą tiesiogiai galima nuskristi su Ryanair pigių skrydžių bendrove. Lėktuvų bilietus į Diuseldorfą galite užsisakyti internetu arba Jums padės mūsų konsultantai. Už lėktuvo bilietus sumokėti galite visomis mokėjimo kortelėmis, banko pavedimu sistema arba grynaisiais.

Faktai apie miestą:
Diuseldorfas – Vokietijos miestas, išsidėstęs Žemutinio Reino lygumo viduryje, didžiąja dalimi dešiniajame Reino krante. Diuseldorfas yra daug kultūros įžymybių ir smagių pramogų lankytojams siūlantis Vokietijos miestas.
Lankytinos vietos:

Turgaus aikštė dar kitaip vadinama Markplatz;
Rathaus miesto aikštė;
J. V. Gėtės muziejus;
K20 muziejus, kuriame eksponuojami Paulio Klė, P. Pikaso, A. Matiso ir kitų pasaulinio masto žvaigždžių darbai;
Düsseldorf Altstadt, žinomas kaip „ilgiausių pasaulyje“, nes daugiau nei 260 barų ir restoranų sandariai supakuoti 1, 5 kvadratinių mylių juostoje.

Iš Vilniaus į Diuseldorfą tiesioginius skrydžius vykdo Ryanair pigių skrydžių bendrovė.
Nusipirkite lėktuvų bilietus į Diuseldorfą, labai greitai ir paprastai, per lėktuvų bilietų rezervavimo sistemą.

10 000 airBaltic žemų kainų lėktuvų bilietų vasaros skrydžiams

10 000 lėktuvų bilietų žemomis kainomis jūsų vasaros kelionėms! airBaltic kompanija, norėdama atsidėkoti už tai, kad parodėte didžiulį susidomėjimą Super Summer kampanijos metu, papildomai dovanoja 10 000 lėktuvo bilietų ypač žemomis kainomis! Užsisakykite tik iki balandžio 28 d. ir mėgaukitės skrydžiu nuo birželio 1 iki rugsėjo 30 d. Lėktuvų bilietai iš Vilniaus Alesundas, Bergenas, Frankfurtas, Kopenhaga, Londonas, Oslas, Stavangeris, Stokholmas, Talinas, Varšuva nuo LTL 155 Ryga nuo LTL 189 Amsterdamas, Berlynas, Briuselis, Budapeštas, Diuseldorfas, Hamburgas, Helsinkis, Heviz-Balatonas, Milanas, ...

Ryanair pradeda skraidyti iš Vilniaus į Diuseldorfą. Lėktuvų bilietai nuo 31 Lt!

Oro bendrovė „Ryanair“ kovo 15 d. pradeda skraidinti nauju maršrutu Vilnius–Diuseldorfas (Weeze oro uostas). Naujuoju maršrutu „Ryanair“ skraidins tris kartus per savaitę: antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais. Artėjančio vasaros sezono metu bendrovė „Ryanair“ iš Vilniaus pigius skrydžius iš viso vykdys į 15 oro uostų. Ryanair lėktuvų bilietai į Diuseldorfą tik nuo 31 Lt Pažymėdama šį naują maršrutą, bendrovė „Ryanair“ balandžio mėnesį pardavinės lėktuvų bilietus kelionėms šiuo maršrutu po 31 Lt. Įsigyti ...

Naujas Ryanair maršrutas Vilnius – Diuseldorfas!

Pigių skrydžių bendrovė Ryanair spalio 9 d. paskelbė apie naują skrydžių maršrutą Vilnius– Diuseldorfas (Weeze). Skrydžiai šiuo maršrutu prasidės 2013 m. kovo viduryje ir bus vykdomi tris kartus per savaitę. Bilietai į šiuos naujo maršruto skrydžius bus pardavinėjami nuo spalio 10 d. ir kainuos nuo 104 Lt.  
NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO PASIŪLYMO?
Tai dar ne viskas! Mes jums galime pasiūlyti geresnį variantą!