Ciurichas

Tiesiginiai skrydžiai į Ciurichą yra vykdomi iš Rygos.
Lėktuvų bilietus į Ciurichą galite užsisakyti internetu arba Jums padės mūsų konsultantai. Už lėktuvo bilietus sumokėti galite visomis mokėjimo kortelėmis, banko pavedimu arba grynaisiais.

Faktai apie miestą:
Ciurichas – didžiausias Šveicarijos miestas. Dėl gerai išsilaikiusio senamiesčio ir miesto kultūrinio bei naktinio gyvenimo, Ciurichas yra vienas iš Šveicarijos turizmo centrų. Miestas įsikūręs prie Ciuricho ežero, apsuptas kalvų, 408 m virš jūros lygio aukštyje. Ciuricho kantono gyventojai daugiausia kalba vokiškai.
Gyventojų skaičius: 1,32 mln. (2008 m.).
Daugiausia Ciuricho įžymybių yra senamiestyje. Ne tik pastatai ir paminklai, bet ir miesto išsidėstymas prie Ciuricho ežero yra verti dėmesio. Ežero krantas yra mėgstamas ir vietinių gyventojų, ir turistų.
Lankytinos vietos:

Grossmünster katedra;
Bahnhofstrasse – viena garsiausių Ciuricho parduotuvių gatvių besididžiuojanti prašmatniomis parduotuvėmis;
Schweizerisches Landesmuseum Šveicarijos nacionalinis muziejus;
Rietbergo muziejus;
Kinų sodas;
Zoologijos sodas.

Iš Lietuvos tiesioginiai skrydžiai į Ciurichą nėra vykdomi, tačiau galima nuskristi tiesiogiai iš Rygos su airBaltic skrydžių kompanija.
Nusipirkite lėktuvų bilietus į Ciurichą, labai greitai ir paprastai, per KILTI.LT bilietų rezervavimo sistemą.

10 000 airBaltic žemų kainų lėktuvų bilietų vasaros skrydžiams

10 000 lėktuvų bilietų žemomis kainomis jūsų vasaros kelionėms! airBaltic kompanija, norėdama atsidėkoti už tai, kad parodėte didžiulį susidomėjimą Super Summer kampanijos metu, papildomai dovanoja 10 000 lėktuvo bilietų ypač žemomis kainomis! Užsisakykite tik iki balandžio 28 d. ir mėgaukitės skrydžiu nuo birželio 1 iki rugsėjo 30 d. Lėktuvų bilietai iš Vilniaus Alesundas, Bergenas, Frankfurtas, Kopenhaga, Londonas, Oslas, Stavangeris, Stokholmas, Talinas, Varšuva nuo LTL 155 Ryga nuo LTL 189 Amsterdamas, Berlynas, Briuselis, Budapeštas, Diuseldorfas, Hamburgas, Helsinkis, Heviz-Balatonas, Milanas, ...

Specialios kainos vykstant į Oktoberfest šventę Vokietijoje

Padarykite pertrauką ir pasilinksminkite – skriskite į Oktoberfest Vokietijoje! Mėgaukitės specialiomis kainomis, taikomomis skrydžiams į Vokietiją ir kitus miestus, garsius Oktoberfest švente: Miunchenas nuo 224 LT Frankfurtas nuo 238 LT Ciurichas nuo 272 LT Viena nuo 341 LT
NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO PASIŪLYMO?
Tai dar ne viskas! Mes jums galime pasiūlyti geresnį variantą!