cikaga

Iš Lietuvos į Čikagą galima nuskristi su persėdimais
Lėktuvų bilietus į Čikagą galite užsisakyti internetu arba Jums padės mūsų konsultantai. Už lėktuvo bilietus sumokėti galite visomis mokėjimo kortelėmis, banko pavedimu arba grynaisiais.

Faktai apie miestą:
Čikaga – trečiasis pagal dydį JAV miestas, esantis šiaurės rytų Ilinojaus valstijoje. Miestas jau nuo savo įkūrimo 1883 metais išaugo iki vieno įtakingiausių pasaulio miestų. Mieste ir priemiesčiuose įsikūrę beveik šimtas ddžiausių kompanijų JAV, tame tarpe ir Boeing kompanija.
Šalia miesto tyvūliuoja garsusis Mičigano ežeras, o šalia jo įsikūrę golfo aikštynai, parkai, kavinės, dviračių takas ir pan. Vietos kraštovaizdis tikrai kontrastingas – atrodo, netrūksta žalumos, tačiau čia pat matyti ir miesto dangoraižiai.
Lankytinos vietos:
Linkolno parkas ir jame esantis zoologijos sodas bei paminklas Linkolnui;
Muziejų kvartalas;
Šv. Patriko bažnyčia – pati seniausia bažnyčia mieste;
Čikagos vaikų muziejus;
Sears bokštas;
Vaikų pramogų centre Navy Pier;
Na ir žinoma, būtina pamatyti garsųjį Buckinghamo fontaną iš filmo „Vedęs ir turi vaikų“.
Iš Lietuvos skrydžiai į Čikagą yra vykdomi tik su persėdimais. Į Čikagą skraido tokios aviakompanijos kaip LOT Polish Airlines, Ai Baltic, Finnair, Scandinavian Airlines ir kitos.
Lėktuvai leidžiasi Čikagos O’hare tarptautiniame oro uoste. Oro uostas nuo Čikagos miesto centro nutolęs apie 27 km. Susisiekimas nuo oro uosto labai įvairus – miestą pasiekti galima traukiniais, autobusais, taksi.

Pigus skrydis! Šiandien Čikaga – nuo 1530 Lt (iš Varšuvos)

Tik šiandien LOT Polish airlines skelbia akciją! Varšuva – Čikaga – Varšuva nuo 1 530 Lt su oro uostų ir degalų mokesčiais, 1×23 kg registruoto bagažo.   Sąlygos: Pardavimas: 2013 m. gruodžio 18 d. Kelionė:  2014.01.16 – 2014.06.13 Anksčiausias galima grįžimas: po 3 dienų arba artimiausią sekmadienį (3D/SU) Bilietai nekeičiami ir negrąžinami.

Pigūs skrydžiai į JAV

Skandinavijos oro linijos SAS nuo lapkričio 26d. skelbia skrydžių į JAV išpardavimą! Patrauklios kainos iš Vilniaus/Palangos į : Niujorkas nuo 1797 Lt. Vašingtonas nuo 1866 Lt. Čikaga nuo 2032 Lt. San Franciskas nuo 2211 Lt. Bilietai parduodami lapkričio 26d. -gruodžio 9d. Kelionės pradžia nuo 2014 sausio 7d. iki 2014 kovo 31d. (kelionė turi įvykti iki 2014 balandžio 10d.)  
NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO PASIŪLYMO?
Tai dar ne viskas! Mes jums galime pasiūlyti geresnį variantą!