Bilundas

Į Bilundą galima nuskristi tiesioginiais skrydžiais iš Rygos
Lėktuvų bilietus į Bilundą galite užsisakyti internetu arba Jums padės mūsų konsultantai. Už lėktuvo bilietus sumokėti galite visomis mokėjimo kortelėmis, banko pavedimu arba grynaisiais.

Faktai apie miestą:
Bilundas – vos 8700 gyventojų teturintis – Jutlandijos miestelis Vakarų Danijoje Bilundas garsėja kaip vaikiškų žaislų gamintojo LEGO namai. Čia įsikūręs populiarus šeimyninio turizmo traukos centras Legolendas. Šis parkas išsidėstęs daugiau kaip  100 tūkst. kvadratinių metrų teritorijoje ir kasmet sutraukia apie 1,4 milijono lankytojų, daugiausiai iš Vokietijos, Švedijos ir Norvegijos.
Lankytinos vietos:

Pagrindinė Bilundo įžymybė yra Legolendas, pastatytu iš 45 milijonų „Lego“ detalių visame parke;
Billund Kirke – šiuolaikiška bažnyčia miesto kultūros centre;
Givskud Zoo, kuriame laikoma daugiau kaip 1000 gyvūnų iš viso pasaulio;
Jelling vietovė, kurioje galite apžiūrėti pilkapius bei runomis išmargintus akmenis.

Lėktuvo bilietas į Bilundą gali būti labai originali patirtis, pradžiuginsianti visus – nuo vaiko iki senjoro – kai jie apsilankys lego pasaulyje, kur daugiau nei trys šimtai keturiasdešimt milijardų lego kaladėlių, o jų pasižiūrėti plūsta milijonai keliautojų. Skrydis į Bilundą dovanos jums galimybę pasivažinėti linksmaisiais kalneliai ar nupirkti mielų ir išskirtinių lauktuvių savo namiškiams ar draugams.
Iš Lietuvos skrydžiai į Bilundą galimi tik su persėdimais. Iš Rygos tiesioginius skrydžius vykdo airBaltic skrydžių bendrovė.
Nusipirkite lėktuvų bilietus į Bilundą, labai greitai ir paprastai, per KILTI.LT bilietų rezervavimo sistemą.

10 000 airBaltic žemų kainų lėktuvų bilietų vasaros skrydžiams

10 000 lėktuvų bilietų žemomis kainomis jūsų vasaros kelionėms! airBaltic kompanija, norėdama atsidėkoti už tai, kad parodėte didžiulį susidomėjimą Super Summer kampanijos metu, papildomai dovanoja 10 000 lėktuvo bilietų ypač žemomis kainomis! Užsisakykite tik iki balandžio 28 d. ir mėgaukitės skrydžiu nuo birželio 1 iki rugsėjo 30 d. Lėktuvų bilietai iš Vilniaus Alesundas, Bergenas, Frankfurtas, Kopenhaga, Londonas, Oslas, Stavangeris, Stokholmas, Talinas, Varšuva nuo LTL 155 Ryga nuo LTL 189 Amsterdamas, Berlynas, Briuselis, Budapeštas, Diuseldorfas, Hamburgas, Helsinkis, Heviz-Balatonas, Milanas, ...
NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO PASIŪLYMO?
Tai dar ne viskas! Mes jums galime pasiūlyti geresnį variantą!