Baris

Barį, esantį Italijos pietinėje Italijos pakrantėje galima pasiekti tiesioginiais skrydžiais iš Rygos
Lėktuvų bilietus į Barį galite užsisakyti internetu arba Jums padės mūsų konsultantai. Už lėktuvo bilietus sumokėti galite visomis mokėjimo kortelėmis, banko pavedimu arba grynaisiais.

Faktai apie miestą:
Baris – miestas Italijos pietuose, Apulijos regiono sostinė. Baris laikomas antru ekonomikos centru pietų Italijoje po Neapolio. Taip pat jis vadinamas uostų, universitetų ir Šv. Mikalojaus miestu. Miesto oro uostas pavadintas popiežiaus Jono Pauliaus II vardu – Karolio Voitylos oro uostu.
Nors dabar Bario miestas yra išsivystęs uostas ir universitetų miestas, jis turi išlaikęs daug tradicijų, paremtų globėjo Šv. Mykolo. Visoje Italijoje Bario miestas žinomas dėl savo išskirtinio dialekto, ypač naudojamo miesto senamiestyje. Italų ir graikų žvejai tarpusavyje sukūrė pidžiną, kurį net ir šiuo metu vietiniai graikų žvejai supranta.
Bario senamiestyje (Bari Vecchia) rasite muziejų, restoranėlių ir elegantiškų katedrų, o šalia jų – šiuolaikiškų, prašmatnių, garsių dizainerių prekių parduotuvių. Nuvykite ir į paplūdimius, o vakarą maloniai praleiskite, vaikščiodami alėja, kurioje sutiksite ir jaunų, ir senų, vaikštinėjančių pirmyn ir atgal, palei jūrą. Aplankykite Bario miesto šventojo globėjo vardu pavadintą ir jo palaikus priglaudusią Šv. Mykolo (San Nicholas) katedrą.
Įdomu:
2009 m. liepos mėn. miesto taryba, minėdama Lietuvos vardo tūkstantmetį, prisidėdama prie Vilniaus – 2009 metų Europos kultūros sostinės garsinimo ir vertindama ilgametį Lietuvos miestų ir Bario bendradarbiavimą, nusprendė vieną miesto gatvę pavadinti Lietuvos vardu.
Nusipirkite lėktuvų bilietus į Barį, labai greitai ir paprastai, per KILTI.LT bilietų rezervavimo sistemą.

10 000 airBaltic žemų kainų lėktuvų bilietų vasaros skrydžiams

10 000 lėktuvų bilietų žemomis kainomis jūsų vasaros kelionėms! airBaltic kompanija, norėdama atsidėkoti už tai, kad parodėte didžiulį susidomėjimą Super Summer kampanijos metu, papildomai dovanoja 10 000 lėktuvo bilietų ypač žemomis kainomis! Užsisakykite tik iki balandžio 28 d. ir mėgaukitės skrydžiu nuo birželio 1 iki rugsėjo 30 d. Lėktuvų bilietai iš Vilniaus Alesundas, Bergenas, Frankfurtas, Kopenhaga, Londonas, Oslas, Stavangeris, Stokholmas, Talinas, Varšuva nuo LTL 155 Ryga nuo LTL 189 Amsterdamas, Berlynas, Briuselis, Budapeštas, Diuseldorfas, Hamburgas, Helsinkis, Heviz-Balatonas, Milanas, ...
NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO PASIŪLYMO?
Tai dar ne viskas! Mes jums galime pasiūlyti geresnį variantą!