Amsterdamas

Amsterdamą galima pasiekti tiesiogiais skrydžiais iš Rygos
Lėktuvų bilietus į Amsterdamą galite užsisakyti internetu arba Jums padės mūsų konsultantai. Už lėktuvo bilietus sumokėti galite visomis mokėjimo kortelėmis, banko pavedimu arba grynaisiais.

Faktai apie miestą:
Amsterdamas – Nyderlandų sostinė. Miesto pavadinimas kilęs nuo Amstelio (Amstel) upės užtvankos (Amstelredamme), prie kurios susikūrė miestas. Miestas pilnas kontrastų. Čia jis virpa gyvenimu, o po akimirkos ramus, savas ir prašmatnus, egzotiškas ir tolerantiškas.
Kad Amsterdamas iš tiesų ypatingas ir išskirtinis miestas, tai liudija ir vienas labai įdomus faktas – Amsterdamo oro uoste, poros gali oficialiai susituokti na, ir žinoma – iš karto nusipirkti sau povestuvinę kelionę. Jei esate ekstremalių nuotykių mėgėjas, verta susimąstyti, galbūt ši paslauga kaip tik jums.
Lankytinos vietos:

Raudonųjų žibintų kvartalas;
NEMO muziejus;
Amsterdamo Centrinė stotis;
Heineken alaus gamykla;
Botanikos sodas;
Dam aikštė;
Plaukiojantis kiniečių restoranas „Jūrų rūmai“;
Multatuli aikštė;
Amsterdamo gėlių turgelis;
Amsterdamo protestantų bažnyčia „Westerkerk“;
Amsterdamo parkas „Vondelpark“;
Olandijos Nacionalinio muziejaus (Rijksmuseum) parkas;
Nieuwmarkt aikštė Amsterdame;
Vertheimo parkas Amsterdame;
Amsterdamo zoologijos sodas;
Amsterdamo tropikų muziejus;
Amsterdamo Oster parkas;
Olandijos Nacionalinis muziejus Amsterdame (Rijksmuseum);
Vincento van Gogo muziejus;
Olandijos jūrų muziejus Amsterdame;
Spui aikštė Amsterdame;
Amsterdamo kanalai;
Mint bokštas.

Tiesioginiai skrydžiai iš Lietuvos oro uostų į Amsterdamą nėra vykdomi. Tačiau nuskristi galima tiesioginiais skrydžiais iš Rygos.
Nusipirkite lėktuvų bilietus į Amsterdamą, labai greitai ir paprastai, per KILTI.LT bilietų rezervavimo sistemą.

Akcija AirBaltic lėktuvų bilietams!

Puiki proga planuoti pavasario atostogas, nes skrydžių bendrovė AIRBALTIC skelbia išpardavimą! Pigių lėktuvo bilietų ieškokite iki vasario 17 dienos, o skriskite kovo 1 – gegužės 28 dienomis. Lėktuvo bilietų už gerą kainą kiekis ribotas. Pasiūlymas galioja kryptims į vieną pusę. Lėktuvų bilietai pigiau iš Vilniaus į: Rygą, Berlyną, Amsterdamą, Miuncheną, Paryžių, Taliną. Jungiamųjų skrydžių lėktuvų bilietai pigiau iš Vilniaus į: Bordo, Nicą, Barseloną, Romą, Ciurichą, Prahą, Tbilisį, Frankfurtą, Tel Avivą, ...

10 000 airBaltic žemų kainų lėktuvų bilietų vasaros skrydžiams

10 000 lėktuvų bilietų žemomis kainomis jūsų vasaros kelionėms! airBaltic kompanija, norėdama atsidėkoti už tai, kad parodėte didžiulį susidomėjimą Super Summer kampanijos metu, papildomai dovanoja 10 000 lėktuvo bilietų ypač žemomis kainomis! Užsisakykite tik iki balandžio 28 d. ir mėgaukitės skrydžiu nuo birželio 1 iki rugsėjo 30 d. Lėktuvų bilietai iš Vilniaus Alesundas, Bergenas, Frankfurtas, Kopenhaga, Londonas, Oslas, Stavangeris, Stokholmas, Talinas, Varšuva nuo LTL 155 Ryga nuo LTL 189 Amsterdamas, Berlynas, Briuselis, Budapeštas, Diuseldorfas, Hamburgas, Helsinkis, Heviz-Balatonas, Milanas, ...
NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO PASIŪLYMO?
Tai dar ne viskas! Mes jums galime pasiūlyti geresnį variantą!