Alesundas

Alesundo kraštovaizdis
Lėktuvų bilietus į Alesundą galite užsisakyti internetu arba Jums padės mūsų konsultantai. Už lėktuvo bilietus sumokėti galite visomis mokėjimo kortelėmis, banko pavedimu arba grynaisiais.

Faktai apie miestą:
Alesundas – vienas gražiausių Norvegijos miestų. Šiandien Alesundas yra žinomas tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu. Ne tik dėl gamtos, fiordų, bet ir dėl savo unikalios architektūros. Alesundas – tai fiordų miestas aplinkui kylančių Sunnmøre Alpių fone. Sunnmøre Alpių aukštis yra 1700 metrų virš jūros lygio – tai puiki žiemos slidinėjimo vieta, o šis sezonas Norvegijoje tikrai ilgas.

Gyventojų skaičius: ~ 40 tūkst.
Kalbos: Norvegijos valstybinė kalba yra norvegų, tačiau Alesundas turi savo tarmę, žinomą kaip Sunnmøre norvegų. Tačiau svečiuojantis Alesunde neturėtų kilti jokių bendravimo sunkumų, nes beveik visi gyventojai kalba angliškai.

Lankytinos vietos:

Geirangerfjord ir Hjørundfjord fjordai;
Alesundo muziejus – turintis įspūdingą laivų kolekciją, įskaitant garsiąją mažą gelbėjimo valtį;
Žvejybos muziejus – kuriame galėsite susipažinti su išsamia šios profesijos istorija;
Alnes švyturys;
Atlanto jūros parkas – kuriame, turėsite progą, susipažinti su povandeninio pasaulio įvairovę;
Rundės uola – kurioje prieglobstį randa daugiau nei 220 paukščių rūšių.

Nusipirkite lėktuvų bilietus į Alesundą, labai greitai ir paprastai, per KILTI.LT bilietų rezervavimo sistemą.

10 000 airBaltic žemų kainų lėktuvų bilietų vasaros skrydžiams

10 000 lėktuvų bilietų žemomis kainomis jūsų vasaros kelionėms! airBaltic kompanija, norėdama atsidėkoti už tai, kad parodėte didžiulį susidomėjimą Super Summer kampanijos metu, papildomai dovanoja 10 000 lėktuvo bilietų ypač žemomis kainomis! Užsisakykite tik iki balandžio 28 d. ir mėgaukitės skrydžiu nuo birželio 1 iki rugsėjo 30 d. Lėktuvų bilietai iš Vilniaus Alesundas, Bergenas, Frankfurtas, Kopenhaga, Londonas, Oslas, Stavangeris, Stokholmas, Talinas, Varšuva nuo LTL 155 Ryga nuo LTL 189 Amsterdamas, Berlynas, Briuselis, Budapeštas, Diuseldorfas, Hamburgas, Helsinkis, Heviz-Balatonas, Milanas, ...

Nauja Wizzair kryptis iš Lietuvos: Vilnius – Alesundas

Wizzair lėktuvai skraidys iš Vilniaus į Alesundą Nuo birželio 5 dienos oro linijų bendrovė „Wizz Air“ iš Tarptautinio Vilniaus oro uosto (TVOU) pradės skrydžius į Norvegijos miestą Alesundą. „Wizz Air“ skrydžius iš Vilniaus į Alesundą vykdys du kartus per savaitę: trečiadieniais ir sekmadieniais. Lėktuvas iš Vilniaus kils 19.15 val., o iš Alesundo – 21.15 val. Skrydžiai bus vykdomi „Airbus A320“ orlaiviu, pranešė TVOU. Per metus kompanija tikisi pervežti 30 tūkst. ...
NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO PASIŪLYMO?
Tai dar ne viskas! Mes jums galime pasiūlyti geresnį variantą!